Komputerowe Przepisywanie Nut

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie profesjonalnej edycji i składu materiałów nutowych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres prac związanych z przekładem notacji muzycznej do zapisu cyfrowego. Do najważniejszych z nich należą:

Finale 26Nuty wykonywane są profesjonalnie i terminowo (za pomocą oprogramowania Finale 26 należącego do światowej czołówki aplikacji muzycznych, które stwarza nieograniczone możliwości w tej dziedzinie). Przekazywane w formie drukowanej lub cyfrowej (formaty MUS, MIDI, TIF, PDF). Wyróżniają się czytelnością i estetycznym wyglądem (zgodnym z przyjętymi normami zapisu w Polsce i na świecie). W dziale realizacje można znaleźć przykłady nutowe, pochodzące z dotychczas wykonanych zleceń.

O wysokim standardzie realizowanych przez nas usług świadczy najlepiej współpraca z uznanymi instytucjami kulturalnymi i naukowymi oraz wydawnictwami, które dotychczas zaufały naszej ofercie. Należą do nich między innymi:

Wycenę uzgadniamy indywidualnie po zapoznaniu z materiałem źródłowym. Przed ukończeniem zlecenia wykonywany jest próbny skład, który umożliwia korektę materiału zgodnie z zaleceniami zleceniodawcy (finalizujemy zamówienie wedle życzenia – drogą elektroniczną, pocztową lub osobiście w obrębie Łodzi).

Cena usługi zależna jest od stopnia skomplikowania zapisu muzycznego oraz czytelności materiału źródłowego. Zazwyczaj mieści się w przedziale od 15 do 25 zł za przepisaną stronę A4. Koszt przepisania strony w znacznym stopniu uzależniony jest od obecności partii fortepianu oraz tekstu literackiego w utworach wokalnych.